Gairės socialinių-pilietinių veiklų pripažinimo tobulinimui

2020.01.05 - 1 minute read

Praėjusiais metais mūsų asociaciją įgyvendino Jaunimo reikalų departamento finansuotą inovacijų projektą “Laikas veikti” – platforma socialinių-pilietinių veiklų prasmingam įgyvendinimui ir pasiekimų įvertinimui.

Socialinės-pilietinės veiklos patenka po švietimo politikos sritimi ir tiesiogiai prisideda prie jaunų žmonių socialinės atsakomybės ir pilietiškumo ugdymo. Šios temos tiesiogiai siejasi su jaunimo politikos pagrindiniais tikslais.

Projekto metu įgyvendinome jaunimo apklausas, organizacijų muges „Kur savanoriauti?” bei sukūrėme ir išbandėme pripažinimo sistemos prototipą, kuris veikia per besimokančio Vilniaus platformą.

Kviečiame susipažinti su gairėmis, kuriomis rekomenduojame vadovautis savivaldybėse, tobulinant socialinių-pilietinių veiklų organizavimo ir pripažinimo aspektus.

Rekomenduojame jaunimo reikalų koordinatoriams pasidaryti darbinį susitikimą su kolegomis iš švietimo skyriaus ir aptarti, kaip savivaldybė galėtų ir norėtų bendradarbiauti įgyvendinant rekomendacijas.

Mūsų komanda yra atvira bendradarbiavimui, padedant savivaldybėse tobulinti socialinių-pilietinių veiklų organizavimo ir pripažinimo aspektus.

Nors projekto finansavimas baigėsi praėjusiais metais, mes toliau tęsiame veiklas Vilniaus mieste ir planuojame pristatyti savo patirtį artėjančiame antrajame darbo su jaunimu forume gegužės mėn. Kviečiame susitikti!

Tags: , , , , ,