Neformalusis ugdymas visapusiškai ugdo asmenybę

Background Image

Neformaliojo ugdymo metodika

Neformalusis ugdymas yra kryptinga veikla, kuria, plėtojant žmogaus asmenines, socialines ir edukacines kompetencijas, siekiama ugdyti sąmoningą asmenybę, sugebančią atsakingai ir kūrybingai spręsti savo problemas ir aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime.

Visuminis ugdymas

Neformaliajame ugdyme derinami asmeniniai, grupės ir temos tikslai. Ugdyme derinami įvairūs metodai, atliepiantis emocinius, protinius ir fizinius poreikius.

Aktyvus dalyvavimas

Neformaliajame ugdyme rezultatai pasiekiami pirmiausia dalyvaujančių aktyvumo dėka ir skirant laiko asmeninio patyrimo įvardinimui ir suvokimui.

Patirtinis mokymasis

Neformalusis ugdymas yra grindžiamas patyrimu, kuris yra aptariamas, pasidaromos išvados, kurios įgauna prasmę, jei pritaikomos pratikoje.

Atviras mokymasis

Neformalusis ugdymas yra saugi erdvė, kurioje žmogus gali būti samivi, dalintis gyvenimo patirtimi, eksperimentuoti, nebijant suklysti ir pripažinti savo klaidas.

Atviri skaitmeniniai ženkliukai pasiekimų pripažinimui

Atviri skaitmeniniai ženkliukai yra pasaulinis standartas, naudojamas vizualiai fiksuoti ir pripažinti mokymosi ir dalyvavimo pasiekimus įvairiuose programose. Ženkliukai yra vizualus ir informacija turtingas skaitmeninis įrankis, parodantis tobulėjimą ir pasiekimus.

Pasiekimų pripažinimasSužinokite daugiau