Pasiekimų pripažinimas

Kuriame ir kuruojame pasiekimų pripažinimo programas mokyklose, neformaliojo ugdymo veiklose, vietiniuose ir tarptautiniuose projektuose. Pasiekimų pripažinimui naudojame pasaulinį Atvirų skaitmeninių ženkliukų standartą.

Tobulėjimo galimybės

Organizuojame nuolatinio tobulinimosi galimybes dirbantiems su jaunimu. Vedame kvalifikacijos kursus mokytojams, neformaliojo ugdymo specialistams, dirbantiems su jaunimu, kultūros ir sporto srities darbuotojams.

Kokybės plėtojimas

Kuriame neformaliojo ugdymo metodiką ir kokybės įsivertinimo standartus. Inicijuojame inovacijas ugdyme ir darbe su jaunimu. Bendradarbiaujame su partneriais Lietuvoje ir užsienyje plėtojant neformaliojo ugdymo kokybę.

Darbui su jaunimu ir
neformaliajam ugdymui

Pripažinimas praktiškai

Padedame organizacijoms susikurti ženkliukais paremtas pripažinimo sistemas, lengvai pritaikomas prie organizacijos veiklų. Institucijoms siūlome praktiškai veikiančią atvirų ženkliukų technologiją, formuojant ir įgyvendinant pripažinimo politiką ir strategijas.

Tarptautiniai projektai

Esame partneriais ilgalaikiuose strateginiuose projektuose, kuriuose kartu su partneriais iš kitų šalių kuriame inovatyvius sprendimus, išbandome naujas metodikas, dalinamės ekspertine patirtimi. Tarptautinės veiklos užtikrina geros praktikos sklaidą tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

Mokymai ir konsultacijos

Vedame tarptautinius ir vietinius mokymo kursus jaunimo darbuotojams, neformaliojo ugdymo atstovams, mokytojams mokyklose bei kitiems specialistams, dirbantiems su jaunimu. Konsultuojame organizacijas darbo su jaunimu, neformaliojo ugdymo bei pripažinimo klausimais.

Metodikos kūrimas

Nuolatos ieškome naujų būdų, kaip dirbti su jaunimu ir ugdyti žmonių kompetencijas ir vertybes neformaliojo ugdymo pagalba. Leidžiame ir platiname praktines metodines priemones, dalinamės gerąja praktika ir veikiančiais sprendimais. Atliekame metodikos vertinimą ir efektyvumo tyrimus.

Ką mes veikiame

Trusted Badge Systems

Kuriame patikimas pasiekimų pripažinimo sistemas, bendradarbiaudami su nevyriausybinėmis organizacijomis ir darbdavių atstovais Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje…

European Badge Alliance

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem…

Reimagining Recognition / Laikas veikti

“Laikas veikti” – platforma socialinių-pilietinių veiklų prasmingam įgyvendinimui ir pasiekimų įvertinimui.   Lietuvos neformaliojo ugdymo…

Prisijunk prie mūsų

Jei dirbi su jaunimu ar praktikuoji neformalųjį ugdymą savo veiklose, gali prisijungti prie Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacijos. Užpildyk šią formą ir mes atsiųsime asociacijos narystės anketą.